Gramy na Trzy: ZWK, czyli Zaroślińska, Werblińska i Bednarek-Kasza oraz Daniel Traut

Dzisiaj na łamach Wirtualnych Polic publikujemy piąty już odcinek magazynu siatkarskiego z cyklu "Gramy na Trzy" poświęconego wydarzeniom na siatkarskich parkietach. Zapraszamy do obejrzenia magazynu zrealizowanego przez Internetową Telewizję Regionalną "HB".

Powered by Web Agency

Więcej…

Adrian Klimczak zawodnikiem Arki Gdynia

Wychowanek Chemika Police Adrian Klimczak, który dwa sezony temu został wytransferowany do drugoligowego Gryfa Wejherowo został zawodnikiem ekstraklasowej Arki Gdynia. Do gdyńskiego zespołu dołączy od 1 lipca 2017.

Więcej…

Oldboje zagrali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy [wideo]

Już po raz XVI oldboje wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Spotkali się w hali SP 8 w Policach aby wspólnie rozegrać turniej a także zebrać pieniądze dla WOŚP. Wygrał drużyna Greorex. Łącznie w turnieju i dla Orkiestry zagrało 120 zawodników. Udało się zebrać ponad 9 tys. zł.

Więcej…

Chemik awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski

W dzisiejszym spotkaniu siatkarki Chemika Police pokonały ŁKS Commercecon Łódź 3:0 i awansowały do ćwierćfinału Pucharu Polski.  Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:11, 25:18, 25:20). Ćwierćfinały odbędą się 1 lutego, półfinał 4 lutego a finał, mamy nadzieję że z udziałem siatkarek Chemika Police 5 lutego.

Więcej…

XVI Orkiestrowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów [foto]

15 stycznia 2017 roku od godziny 11.00, w rytmie 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy grali w Policach oldboje. Turniej wygrała drużyna Firmy Usługowej Greorex, która w finałowym meczu pokonała reprezentację Oldbojów Stali Stocznia Szczecin 1:0.

Więcej…

WOŚP. XVI Orkiestrowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów

Gimnazjum nr 3 w Policach, tak jak w poprzednich latach wpiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy organizując szesnastą już edycję Orkiestrowego Turnieju Halowego Piłki Nożnej Oldbojów. Zebrane podczas turnieju pieniądze zostaną przekazane na konto WOŚP. 15 stycznia, hala SP 8, start godz. 11.

Więcej…

Chemik Police pokonał Telekom Baku bez straty seta

Siatkarki Chemika Police, które były faworytem spotkania w Baku, gładko pokonały drużynę Telekom w drugiej rundzie rozgrywek Ligi Mistrzyń. W zakończonym przed chwilą spotkaniu Telekom Baku przegrał z Chemikiem Police 0:3 (16:25, 21:25, 20:25)

Więcej…

LM. Chemik powalczy o punkty w Baku

Dzisiaj (10.01) Chemik Police zmierzy się z Telekomem Baku w ramach drugiej kolejki Ligi Mistrzyń.  Początek spotkania o godz. 17 czasu azerskiego (godz. 14 w Polsce). Mecz transmitowany będzie w Polsacie Sport.

Więcej…

Jutro Chemik Police zmierzy się z Pałacem Bydgoszcz

W piętnastej kolejce ORLEN Ligi Chemik Police podejmie Pałac Bydgoszcz. Początek spotkania w sobotę (07.01.) o godzinie 20 w Azoty Arenie. Pałac przez wielu traktowany jest jako największa niespodzianka pierwszej fazy rundy zasadniczej. Z dwudziestoma punktami zajmuje szóste miejsce w tabeli.

Więcej…

W 1/8 Pucharu Polski Chemik Police podejmie ŁKS Łódź

W trakcie dzisiejszego losowania poznaliśmy wszystkie pary 1/8 Pucharu Polski. 18 stycznia w Azoty Arenie Chemik będzie podejmował ŁKS Commercecon Łódź. Ćwierćfinały odbędą się 1 lutego, półfinał 4 lutego a finał, mamy nadzieję że z udziałem siatkarek Chemika Police 5 lutego.