reklama
Reklama


Reklama
Media w regionie

PROGRAMY TV POLICE


INFOPOLICE - 17.01


TELETYDZIEŃ - 20.01

25. WOŚP w Policach - gramy dla dzieci i seniorów


Tegoroczny finał upływać będzie pod hasłem – dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 15 stycznia w Miejskim Ośrodku kultury w Policach.


reklama

Przez całą niedzielę już od godz. 11.00 w sali widowiskowej MOK-u prezentować się będą zespoły muzyczne, wokalne, taneczne, artystyczne Miejskiego Ośrodka Kultury, a także młodzież z polickich szkół oraz zespołów działających w naszym mieście. W holu MOK-u będzie kiermasz rękodzieła i wypieków. Nie zabraknie także licytacji m.in. WOŚP-owych kalendarzy, koszulek, wyrobów rękodzielniczych, książek, itp. Swój wokalny i teatralny czas będą mieli także policcy VIP- owie, którzy jak co roku chętnie bawić będą wszystkich przybyłych do MOK-u.

Program artystyczny zakończy się tradycyjnym „światełkiem do nieba” około godziny 20:00.

Zapraszamy!

15 stycznia 2017r.
Start godz. 11.00

Miejski Ośrodek Kultury
Ul. Siedlecka 1a
72-010 Police
wstęp wolny

Aleksandra Słowińska
MOK Police


POZOSTAŁE ARTYKUŁY

Adrian Klimczak zawodnikiem Arki Gdynia

News image

Wychowanek Chemika Police Adrian Klimczak, który dwa sezony temu został wytransferowany do drugoligowego Gryfa Wejherowo został zawodnikiem ekstraklasowej Arki Gdynia. Do gdyńskiego zespołu dołączy od 1 lipca 2017.

więcej

Gruntowny remont ul. Nadbrzeżnej najwcześniej w 2019

News image

- Jesteśmy w trakcie drugiego etapu realizacji projektu techniczno-inwestycyjnego ul. Nadbrzeżnej, która od lat oczekuje aby ją zmodernizować. Na razie jesteśmy na etapie projektu robimy to wspólnie z burmistrzem Polic. Do połowy roku powinniśmy ten projekt zakończyć i skonsultować z mieszkańcami - poinformował na konferencji prasowej, która odbyła się 17 stycznia, Starosta Policki Andrzej Bednarek

więcej

25 Finał WOŚP w Policach [foto]

News image

Tradycyjnie 25 Finał WOŚP odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Przybyło tu wielu policzan, jedni obserwowali występy sceniczne, inni przekazywali przedmioty na aukcje, inni zaś je licytowali, uzupełniając finałową skarbonkę różnymi kwotami.

więcej

Oldboje zagrali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy [wideo]

News image

Już po raz XVI oldboje wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Spotkali się w hali SP 8 w Policach aby wspólnie rozegrać turniej a także zebrać pieniądze dla WOŚP. Wygrał drużyna Greorex. Łącznie w turnieju i dla Orkiestry zagrało 120 zawodników. Udało się zebrać ponad 9 tys. zł.

więcej

O budżecie, bezpieczeństwie i zmianach w szkolnictwie [wideo]

News image

17 stycznia w Starostwie Powiatowym odbyła się konferencja prasowa z udziałem Przewodniczącego Rady Powiatu i Zarządu Powiatu w Policach. Co robi powiat aby było bezpieczniej na drogach? Kiedy remont Nadbrzeżnej? Jakie zmiany w związku z reformą oświatową? Co dalej z nauką w Löcknitz?  Na te i inne pytania znajdą Państwo odpowiedź w materiale wideo.

więcej

Chemik awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski

News image

W dzisiejszym spotkaniu siatkarki Chemika Police pokonały ŁKS Commercecon Łódź 3:0 i awansowały do ćwierćfinału Pucharu Polski.  Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:11, 25:18, 25:20). Ćwierćfinały odbędą się 1 lutego, półfinał 4 lutego a finał, mamy nadzieję że z udziałem siatkarek Chemika Police 5 lutego.

więcej

XVI Orkiestrowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów [foto]

News image

15 stycznia 2017 roku od godziny 11.00, w rytmie 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy grali w Policach oldboje. Turniej wygrała drużyna Firmy Usługowej Greorex, która w finałowym meczu pokonała reprezentację Oldbojów Stali Stocznia Szczecin 1:0.

więcej

WOŚP. Sztab z Jasienicy zebrał ponad 116 tys. zł

News image

114 854,51 zł plus dodatkowo 1442 zł w walucie obcej zebrali wolontariusze z jasienickiego Sztabu WOŚP. W trakcie sobotniej imprezy w Jasienicy udało się zlicytować gadżety na kwotę 21 090 zł. Z licytacji w Miejskim Ośrodku Kultury zebrano 6871,90 zł.

więcej

Finał WOŚP w Szkole Podstawowej nr 1 w Policach [wideo]

News image

13 stycznia Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 1 w Policach. Podczas imprezy udało się zebrać 2796.73 zł. Były występy uczniów, można było zbadać sobie ciśnienie, skosztować domowych wypieków czy skorzystać z usług fryzjera.

więcej

Zarzuty za przywłaszczenie

News image

36-letni mieszkaniec Polic pod nieobecność swojej byłej partnerki zabrał z jej mieszkania obiektyw wart prawie 5 tys zł. Policjanci odzyskali mienie już zastawione w lombardzie, a sprawca usłyszał zarzut przywłaszczenia.

więcej

Jasienica grała już po raz 23 [foto]

News image

Od kilku lat "sercem" Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Policach jest Jasienica, która jako jedyna zarejestrowała sztab w naszym mieście i to wolontariusze z Jasienicy zbierali pieniądze na terenie Polic. Przez 23 finały w Jasienicy udało się zebrać ponad 500 tys. zł. W zeszłym roku zebrano ponad 87 tys. zł. Czy padnie rekord? Na oficjalne wyniki musimy jeszcze poczekać.

więcej

Zawiadomił o kradzieży samochodu bo zapomniał, że go pożyczył

News image

Mandat w wysokości 500 zł otrzymał mieszkaniec Polic za zgłoszenie o kradzieży Lexusa, do której nie doszło. Mężczyzna w chwili zawiadamiania miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Jego oświadczenie od początku było niespójne, ale mężczyzna upierał się przy tym, że auto zostało skradzione. Ostatecznie okazało się, że samochód pożyczył krewnej ze Świnoujścia.

więcej

WOŚP. „Kręcimy się już 25 lat” - kręcili się też w Pilchowie

News image

14 stycznia br. w Szkole Filialnej w Pilchowie odbył się uroczysty 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbiórce przyświecało hasło „Kręcimy się już 25 lat” , a cel akcji to: ”Dla ratowania życia i zdrowia dzieci i seniorów”.

więcej

”Zew Natury” bajka w wykonaniu polickich VIP-ów [wideo]

News image

W tym roku policcy samorządowcy przygotowali przedstawienie "Zew Natury" na podstawie wierszy Juliana Tuwima. Nie zabrakło śmiesznych, zaskakujących metafor i skojarzeń. A wszystko to odbyło się na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w ramach 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

więcej

WOŚP. Nożyczki Daniela Trauta sprzedane za 4700 zł

News image

4700 zł wpłacił na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pan, który wylicytował nożyczki przekazane na aukcję w Jasienicy przed Daniela Trauta. Nabywca zadeklarował że w przyszłym roku przekaże je do Sztabu WOŚP w Jasienicy do powtórnego zlicytowania.

więcej

WOŚP. 25 Finał w Szkole Podstawowej nr 1 [foto]

News image

Wczoraj, swój 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 1 w Policach. Udało się zebrać 2796.73 zł. W tym roku orkiestra zbiera pieniądze na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

więcej

Już dzisiaj Spiżowi Mocni zagrają w Champions Club!

News image

Dzisiaj w Champions Club w Policach odbędzie się wyjątkowy koncert zespołu SPIŻOWI MOCNI. Ich utwór "Na pełnym" na youtube został odtworzony 42 miliony razy.  Spiżowi Mocni to zdobywcy Złotej, Platynowej i Diamentowej płyty, mający na swoim koncie hit "Na pełnym", czyli słynne Katowice Nocą.

więcej

Młodzież z Polski i Litwy zachwyciła

News image

„Nadzieja uczy czekać” to tytuł występu młodzieży z naszego powiatu oraz ich rówieśników ze Szkoły Sztuk Pięknych z Solecznik  na Litwie.  Rejestrowany na żywo koncert połączony z pokazem filmów i fotografii wykonanych przez młodzież zachwycił policką publiczność, która po brzegi wypełniła salę widowiskową MOKu.

więcej

Najwięcej głosów zdobyła A. Tarocińska, frekwencja poniżej 50%

News image

Są już oficjalne wyniki. W Wyborach Uzupełniających na Członka Zarządu Spółki Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. najwięcej głosów zdobyła Anna Tarocińska. Głosów ważnych 1111. Frekwencja w wyborach wyniosła 45.6%. 

więcej

Chciał sprawdzić auto na śliskiej jezdni - stracił prawo jazdy

News image

Wczoraj, po godz. 21.00 na ul. Wyszyńskiego w Policach,  policjanci z polickiej drogówki zatrzymali kierowcę, który pomimo złych warunków atmosferycznych i oblodzonej jezdni wykonując brawurowe manewry wpadł w poślizg i zatrzymał się kilka metrów od przechodnia, znajdującego się na przejściu dla pieszych.

więcej

Więcej: Sport i turystyka, Kultura i sztuka, Aktualności z regionu, Kontra Gość

Powered by Web Agency
 
REKLAMA
ReklamaREKLAMA
Reklama


WARTO PRZECZYTAĆ

News image

Nie idź w dym w paleniu byle czym

News image

Odzyskaj swoje pieniądze z funduszy i polisolokaty

News image

Nikt nie ma prawa żądać w zastaw twojego dowodu osobistego

News image

Wirtualne aplikacje – realne zagrożenia. Uważaj nie tylko na pokemony


REKLAMA

sprzedaż wynajem

od do

od doNAJNOWSZE FOTOGALERIE


25 Finał WOŚP w Policach

Tradycyjnie 25 Finał WOŚP odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Przybyło tu wielu policzan, jedni obserwowali wyst... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

XVI Orkiestrowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów

15 stycznia 2017 roku od godziny 11.00, w rytmie 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy grali w Policach oldboje. Tu... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

”Zew Natury” bajka w wykonaniu polickich VIP-ów

W tym roku policcy samorządowcy przygotowali przedstawienie "Zew Natury" na podstawie wierszy Juliana Tuwima. Nie zabrakło śm... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Jasienica grała już po raz 23

Tradycją stało się że w Jasienicy orkiestrowe granie rozpoczyna się dzień przed oficjalnym finałem.  Finał w Jasienicy t... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Chemik Police - Atom Trefl Sopot 3:0

Siatkarki Chemika Police pokonały 3:0 wicemistrzynie Polski Atom Trefl Sopot w czwartkowym spotkaniu Orlen Ligi. Podopieczne ... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

KPS CHEMIK POLICE - Liu Jo Nordmeccanica Modena 1:3

W czwartkowym (15.12), inaugurującym spotkaniu Ligi Mistrzyń - siatkarki Chemika Police przegrały z Liu Jo Nordmeccanica Mode... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Więcej: Fotogalerie

reklama
Reklama


Reklama


KONTRA GOŚĆ


Pozostałe audycje programu KONTRA GOŚĆ

WARTO OBEJRZEĆreklama


NOWOŚCI NA FORUM

 1 Wirtualne Police i okolice - forum dyskusyjne