reklama
Reklama


Reklama
Reklama


Media w regionie

PROGRAMY TV POLICE


INFOPOLICE - 14.02


TELETYDZIEŃ - 24.02

Międzynarodowe Warsztaty Taneczne 2017

Różnorodność tanecznych stylów, na czele z klasyką, w międzynarodowym gronie młodych, ambitnych tancerzy to efekt polsko-rosyjsko-niemieckiego projektu zrealizowanego w polickim MOK-u.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Pierwszy teledysk z koncertu w MOK już dostępny! [wideo]

„A wczora z wieczora” śpiewała młodzież z Polski i Litwy podczas koncertu pt. „Nadzieja uczy czekać”, który odbył się w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach w dniu 7 stycznia 2017 r.  Można już obejrzeć teledysk do pierwszego z utworów, zapowiadającego płytę z zapisem całego koncertu.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

NIGDZIEBĄDŹ Szymona Siwaka "Anapt"

Galeria OBOK zaprasza na wystawę Szymona Siwaka "Anapt" NIGDZIEBĄDŹ, która odbędzie się 27 stycznia godz. 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Wstęp wolny - zapraszamy.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Tajemnicze podziemia Szczecina - SKARB zaprasza

Muzeum Historyczne SKARB zaprasza na promocję najnowszej książki o tajemniczych podziemiach Szczecina autorstwa Andrzeja Kraśnickiego jr, Michała Rembasa i Izabely Rosy. Zapraszamy Police, ul. Spółdzielcza 31, 3 lutego o godz. 18.00.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Już dzisiaj Spiżowi Mocni zagrają w Champions Club!

Dzisiaj w Champions Club w Policach odbędzie się wyjątkowy koncert zespołu SPIŻOWI MOCNI. Ich utwór "Na pełnym" na youtube został odtworzony 42 miliony razy.  Spiżowi Mocni to zdobywcy Złotej, Platynowej i Diamentowej płyty, mający na swoim koncie hit "Na pełnym", czyli słynne Katowice Nocą.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Młodzież z Polski i Litwy zachwyciła

„Nadzieja uczy czekać” to tytuł występu młodzieży z naszego powiatu oraz ich rówieśników ze Szkoły Sztuk Pięknych z Solecznik  na Litwie.  Rejestrowany na żywo koncert połączony z pokazem filmów i fotografii wykonanych przez młodzież zachwycił policką publiczność, która po brzegi wypełniła salę widowiskową MOKu.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

RN: Z nową nazwą a niebawem i nową płytą

Dzisiaj na łamach Wirtualnych Polic kolejny odcinek "Rozmowy Niecodziennej". Gościem programu była Agata Sobocińska. Zapraszamy do obejrzenia materiału zrealizowanego przez Internetową Telewizję Regionalną "HB".

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Nadzieja uczy czekać - koncert kolęd

7 stycznia o godz. 17, w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się koncert kolęd, w którym wystąpi młodzież z ArtCrew, zespół SOSW z Polic, chór Gimnazjum w Trzebieży i gościnnie młodzież z wileńszczyzny - uczniowie Szkoły Sztuk Pięknych z Solecznik.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Muzyczna Wigilia na Starym Mieście

W przedświąteczny czas przygotowań, gorączkowej bieganiny Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza do wspólnego kolędowania w atmosferze świątecznego Jarmarku.  16 grudnia - godz. 15.00 Plac Chrobrego na Starym Mieście w Policach.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Przystanek w Podróży - Uchodźcy z Iraku

Kryzys uchodźczy w Europie trwa od półtora roku. Skąd biorą się uchodźcy, dlaczego przybywają do nas akurat teraz? Jak wygląda ich życie na Bliskim Wschodzie? Niestety, w mediach trudno dostać rzetelną odpowiedź na te pytania.

Powered by Web Agency

Więcej…

 
REKLAMA
ReklamaREKLAMA
Reklama


WARTO PRZECZYTAĆ

News image

Dzieci mobilnie (nie)świadome

News image

Nie idź w dym w paleniu byle czym

News image

Odzyskaj swoje pieniądze z funduszy i polisolokaty

News image

Nikt nie ma prawa żądać w zastaw twojego dowodu osobistego


REKLAMA

sprzedaż wynajem

od do

od doNAJNOWSZE FOTOGALERIE


LM. Chemik Police - Telekom Baku 3:1

Chemik Police pokonał Telekom Baku 3:1. To trzecie zwycięstwo policzanek w Lidze Mistrzyń, w tym drugie za trzy punkty. więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Chemik Police - Imoco Volley Conegliano 2:3

Imoco Volley Conegliano pokonało Chemik Police 3:2. To druga porażka policzanek w Lidze Mistrzyń.  Chemik Police - Imoco... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów 3:0

Siatkarki Chemika Police pokonały Developres SkyRes Rzeszów 3:0. Policzanki są liderem tabeli ORLEN Ligi. Chemik Police ... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

25 Finał WOŚP w Policach

Tradycyjnie 25 Finał WOŚP odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Przybyło tu wielu policzan, jedni obserwowali wyst... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

XVI Orkiestrowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów

15 stycznia 2017 roku od godziny 11.00, w rytmie 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy grali w Policach oldboje. Tu... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

”Zew Natury” bajka w wykonaniu polickich VIP-ów

W tym roku policcy samorządowcy przygotowali przedstawienie "Zew Natury" na podstawie wierszy Juliana Tuwima. Nie zabrakło śm... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Więcej: Fotogalerie


reklama
Reklama


Reklama


KONTRA GOŚĆ


Pozostałe audycje programu KONTRA GOŚĆ

WARTO OBEJRZEĆreklama


NOWOŚCI NA FORUM

 1 Wirtualne Police i okolice - forum dyskusyjne