reklama
Reklama


Reklama
Media w regionie

PROGRAMY TV POLICE


INFOPOLICE - 17.01


TELETYDZIEŃ - 20.01

Kontra GOŚĆ: Andrzej Bednarek, starosta Powiatu Polickiego [audio/wideo]

Dzisiaj na łamach Wirtualnych Polic publikujemy kolejny odcinek programu "Kontra GOŚĆ" poświęcoego polityce lokalnej i krajowej. Gościem programu był Andrzej Bednarek, starosta Powiatu Polickiego. Jakie plany na poprawę bezpieczeństwa ma starosta policki i podległe mu Starostwo Powiatowe? Czy aby na pewno wszystko co można było zrobić, zostało zrobione?

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Kontra GOŚĆ: Waldemar Echaust, dyrektor OSIR w Policach [wideo/audio]

Dzisiaj na łamach Wirtualnych Polic publikujemy program publicystyczny "Kontra GOŚĆ" poświęcony krajowej i lokalnej polityce. Gościem Gracjana Brody był Waldemar Echaust, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Kontra GOŚĆ: Maciej Greinert, zastępca burmistrza Polic [video], [audio]

Dzisiaj na łamach Wirtualnych Polic publikujemy program publicystyczny "Kontra GOŚĆ" poświęcony krajowej i lokalnej polityce. Gościem Gracjana Brody był Maciej Greinert, zastępca burmistrza Polic. W programie poruszone zostały tematy związane z reformą edukacji ogłoszoną przez rząd Prawa i Sprawiedliwości.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Kontra GOŚĆ: Tomasz Tokarczyk, radny Powiatu Polickiego, polityk PIS [video], [audio]

Dzisiaj na łamach Wirtualnych Polic publikujemy program publicystyczny "Kontra GOŚĆ" poświęcony krajowej i lokalnej polityce. Gościem Gracjana Brody był Tomasz Tokarczyk, polityk Prawa i Sprawiedliwości, radny Rady Powiatu Polickiego.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Kontra GOŚĆ: Wojciech Dudek, przewodniczący Rady Nadzorczej SM Chemik [video]

Dzisiaj na łamach Wirtualnych Polic publikujemy pierwszy, po wakacyjnej przerwie, program publicystyczny "Kontra GOŚĆ" poświęcony krajowej i lokalnej polityce. Gościem Gracjana Brody był Wojciech Dudek, przewodniczący Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej "Chemik".

Powered by Web Agency

Więcej…

 

KONTRA GOŚĆ - Piotr Misiło [wideo]

Dzisiaj na łamach portalu police24.pl publikujemy kolejną odsłonę programu publicystycznego "Kontra GOŚĆ" poświęconego krajowej i lokalnej polityce. Gościem Gracjana Brody był Piotr Misiło, poseł na Sejm RP z ramienia .Nowoczesnej.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

KONTRA GOŚĆ - Andrzej Bednarek starosta policki [wideo]

Dzisiaj na łamach portalu police24.pl publikujemy program publicystyczny  Internetowej Telewizji Regionalnej HB "Kontra GOŚĆ" poświęcony krajowej i lokalnej polityce. Gościem Gracjana Brody był Andrzej Bednarek - starosta policki.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

KONTRA GOŚĆ - Wojciech Dudek

Dzisiaj na łamach portalu police24.pl publikujemy program publicystyczny  Internetowej Telewizji Regionalnej HB "Kontra GOŚĆ" poświęcony krajowej i lokalnej polityce. Gościem Gracjana Brody był Wojciech Dudek, przewodniczący Nieformalnego Sztabu Koordynacyjnego.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Kontra GOŚĆ: Mariusz Różycki, PIS [wideo]

Dzisiaj na łamach portalu police24.pl publikujemy program publicystyczny Internetowej Telewizji HB "Kontra GOŚĆ" poświęcony krajowej i lokalnej polityce. Gościem Gracjana Brody był Mariusz Różycki, polityk Prawa i Sprawiedliwości.

Powered by Web Agency

Więcej…

 
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama


WARTO PRZECZYTAĆ

News image

Nie idź w dym w paleniu byle czym

News image

Odzyskaj swoje pieniądze z funduszy i polisolokaty

News image

Nikt nie ma prawa żądać w zastaw twojego dowodu osobistego

News image

Wirtualne aplikacje – realne zagrożenia. Uważaj nie tylko na pokemony


REKLAMA

sprzedaż wynajem

od do

od doNAJNOWSZE FOTOGALERIE


reklama
Reklama